פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
יחידות בני מיעוטים
יחידות מתנדבים המורכבות מבני מיעוטים. המתנדבים הינם מכל העדות: דרוזים, בדואים, צ'רקסים, נוצרים ומוסלמים.

דווקא בימים אלו של פירוד ופילוג ראה לנכון ארגון זק"א להוביל חיבור ואחדות דעים למען כבוד החי וכבוד המת. במטרה לגייס מתנדבים מכל הדתות, נאמנים לציווי "עולם חסד יבנה", להביא חסד ומזור לכל אדם הנצרך באשר הוא אדם.

 

"בצלם אלוקים נברא האדם", כך נאמר במקורות. לא כתוב יהודי או בעל כל דת אחרת, כל אדם באשר הוא אדם, נברא בצלם אלוקים. זהו המוטו של ארגון זק"א. לדעת לכבד כל אדם באשר הוא, לחנך ולהעביר מסרים וערכים של שלום דרך פעילות ההתנדבות.

 

ארגון זק"א שם לו למטרה להכניס יותר ויותר אנשים למעגל העשייה וההתנדבות, בהקמת יחידות התנדבותיות בכל המגזרים ברחבי הארץ. לעזרה וסיוע לכל אדם באשר הוא ללא הבדל דת גזע ומין. באמונה שככל שיותר אנשים יהיו בצד של העשייה וההתנדבות, המחיצות במילא נופלות, ההסתכלות על החיים שונה, ועושה את האנשים ליותר טובים, מאוחדים ומלוכדים. כי רוח ההתנדבות מאחדת ומלכדת בין בני האדם, ההסתכלות על החיים שונה, ועושה את האנשים ליותר טובים.

 

במסגרת הארגון פועלים יחידות של בני מיעוטים בעדות הדרוזים, הבדואים, הצ'רקסים והמוסלמים, המשולבים בשורות זק"א. הקורסים מועברים בהכוונה וייעוץ צמוד של חכמי הדת ומנהיגי העדות.

 

 

-          מפקד יחידת הפזורה הבדואית בדרום: השייח עקאל אל אטרש

-          מפקד היחידה הבדואית בצפון:

-          מפקד היחידה המוסלמית בירושלים: סולטן עטון