פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
מדורת ל"ג בעומר בלוס אנג'לס - כהצדעה לזק"א

בפעם הראשונה בהסטוריה של הקהילה היהודית בלוס אנג'לס נערכה השנה הדלקת מדורת ל"ג בעומר במרכז העיר בבורלי הילס וזאת כהצדעה לפעילות ארגון זק"א ומתנדביו.

מאת // אתר זק"א 27.05.2016

את האירוע שהתקיים באולם האירועים 'דה-מרק' ברחוב 'פיקו רוברטסון' שבבוורלי הילס יזם יו"ר ידידי ארגון זק"א לוס אנג'לס הפינלתרופ ואיש החסד מר מרווין מרקוביץ. לאירוע הוזמנו ראשי קהילות, ראש העיר חברי מועצת עיריית לוס אנג'לס, אחמי"ם ויהודים תושבי האזור. וזאת כהערכה והוקרה רבה שהוא רוחש לפעילות הענפה של ארגון זק"א בארץ ובעולם.

 

אחרי נאומים ודברי ברכה והצגת סרט על הפעילות של זק"א, עלו בזה אחר זה 33 מכובדים שנבחרו להדליק ל"ג אבוקות אש לכבוד הילולת התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, את המדורה המרכזית הדליקו יהודה משי זהב יו"ר זק"א והפינלתרופ מר מרווין מרקוביץ.

 

 

 

 

 

בסיום ההדלקה המרגשת הרקיד ושימח המוזיקאי רולי אזרחי את המשתתפים בשירה סוחפת של שירי ל"ג בעומר: 'בר יוחאי', 'ואמרתם כה לחי', 'אמר רבי עקיבא'.

 

יהודה משי זהב יו"ר זק"א, אמר: "המעמד היה מרגש להפליא, רוב המשתתפים לא היו מחייהם באירוע הדלקת מדורה לכבוד ל"ג בעומר, השירה הסוחפת והריקודים הציתו בהם שוב את הניצוץ היהודי".