פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
נחנך בית זק"א ביתר עילית

בטכס מכובד שהתקיים ביום חמישי (17.10) במרכז החירום של העיר ביתר עילית נחנך, 'בית זק"א' על שמו של מתנדב זק"א הרב אריה ברנשטיין ז"ל, שהיה מסור בלב ובנפש למען 'כבוד המת והחי' שנהרג בתאונת רכבת המחרידה יחד עם כל בני משפחתו ז"ל. 

מאת // אתר זק"א 20.10.2013

'בית זק"א' ישמש כנקודת הזנקה של עשרות מתנדבי זק"א בעיר ביתר עילית ובגוש עציון, כמחסן אזורי לציוד, וגם כגמ"ח ציוד לאבלים לתושבי העיר.

 

זה שנים בהם סבלה היחידה הדומיננטית של זק"א בביתר עילית מחוסר מקום הולם בהם ירוכז הציוד הרב, וגם כמקום הזנקה ומפגש לפני ואחרי האירועים הקשים בהם הם מטפלים. לכל אירוע בסביבה היה צורך להביא ציוד שהיה מפוזר בכמה מקומות בעיר וכמובן שהדבר הקשה מאד על פעילות מבצעית תקנית של המתנדבים. ראש העיר ביתר עילית הרב מאיר רובינשטיין נענה לבקשת יו"ר הארגון יהודה משי זהב, והקצה במתחם מרכז החירום החדש ההולך ונבנה, מקום הולם שישמש כ'בית זק"א' ביתר עילית, כמו גם ציוד רב שהעירייה רכשה לטובת היחידה.

 

 

בטכס השתתפו עשרות מתנדבי זק"א ביתר עילית, ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין, חברי מועצת העיר, מנכ"ל העירייה הרב יהודה גרליץ, יו"ר המועצה הדתית הרב נח צדוק, יו"ר ארגון זק"א יהודה משי זהב, מפקד יחידת זק"א ביתר עילית הרב משה הולצמן, קציני משטרת ישראל מתחנת חברון, כשמעל כולם מפאר כ"ק אדמו"ר מנדבורנא שליט"א ביתר עילית.

 

ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין הבטיח בדברי ברכתו, להמשיך לעמוד לימין ארגון זק"א ומתנדביו, 'ראויים הם מתנדבי זק"א ביתר עילית שיהיה להם מקום הולם לפעילות הקודש רבת הפעלים למען החי והמת'.

 

כ"ק אדמו"ר מנדבורנא שליט"א ציין את 'קידוש השם' הגדול בארץ ובעולם העושים מתנדבי זק"א בעבודתם הקדושה, ראש וראשונים לכל דבר של עזרה וסיוע לזולת, אנשי 'חסד של אמת' ששכרם רבה מאד.

 

 

כמו כן נתנו דברי ברכה ותודה, יו"ר הארגון יהודה משי זהב, מנכ"ל העירייה הרב יהודה גרליץ, קצין אק"מ משטרת ישראל.

 

בסיום דברי הברכה, עברו המתנדבים לפני כ"ק אדמו"ר שליט"א להתברך ולהתכבד ב'לחיים'. ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין התכבד בגזירת הסרט, וכ"ק אדמו"ר מנדבורנא שליט"א התכבד בקביעת המזוזה.

 

יו"ר הארגון יהודה משי זהב הודה לכ"ק אדמו"ר מנדבורנא שליט"א על הכבוד הגדול בהשתתפותו בטכס חנוכת 'בית זק"א'. לראש העיר על היענותו המהירה ועמידתו רבת השנים לימין צרכי הארגון. כמו גם דברי תודה לעוזרי ראש העיר הרב יהודה דייטש ויוסי יונה שהקדישו מזמנם וממרצם להוציא לפועל את הוראת ראש העיר בבנייה ובזיווד 'בית זק"א' בטוב טעם ובהשקעה נכונה. במיוחד העריך את הפעילות הנמרצת של קמב"צ יחידת זק"א ביתר עילית ראובן ראובן ויחד איתו נוות ביתו הי"ו, המקדישים את מיטב זמנם למען ולטובת ארגון זק"א בכלל ויחידת זק"א ביתר עילית בפרט, והוא זה שעמד וליווה לאורך כל הדרך את הקמת 'בית זק"א' ביתר עילית עד לסיומו לטוב. 

 

 

 

לתמונות נוספות לחץ כאן