פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
נשיא זק"א מארח את המפקדים והקמב"צים

את עוצמתו ופריסתו רבת ההיקף של ארגון זק"א ניתן היה לראות במפגש ראשון של מפקדי זק"א עם נשיא זק"א הנכנס הרב מאיר גורביץ שהתקיימה השבוע בביתו שבסביון

מאת // אתר זק"א 17.02.2013

בביקורו בארץ ביקש נשיא זק"א לארח ולהכיר מקרוב את מפקדי זק"א. עשרות מפקדים ביניהם כל מפקדי המחוזות, מפקדי המרחבים, הקמב"צים, מפקדי הערים ומפקדי היחידות המיוחדות, יו"ר הארגון יהודה משי זהב וסגל המשרד, התכנסו בביתו המרווח של נשיא זק"א בביתו שבסביון, מסביב לשולחנות עמוסים בכל טוב כיד המלך ותחת הכותרת: 'הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד'. הציגו עצמם מפקד אחר מפקד, הרב אנשל פרידמן מפקד מחוז צפון, הרב אשר לוי מפקד מחוז דרום, הרב בנציון אוירינג מפקד מחוז ירושלים, הרב מיכאל גוטויין מפקד מחוז גוש דן, הרב משה גמרו מפקד מחוז מרכז, הרב גיל ביסמוט מפקד ש"י, כל אחד בתורו הציג את השטח והפריסה הגאוגרפית עליו הוא מפקד, כמות המתנדבים הנמצאים תחת פיקודו, האירועים הבולטים שהיו במחוזו, הבעיות המיוחדות איתם הוא מתמודד ומה חזונו לעתיד.

 

ברוב קשב האזין הנשיא לדברי המפקדים, התעניין לפרטי פרטים ורשם לעצמו את הנקודות והמאוויים של המפקדים.

 

 

המפקדים איחלו לנשיא את ברכותיהם ואיחוליהם להצלחה בתפקידו החשוב והנעלה, בתפילה שיצליח להצעיד את הארגון מעלה מעלה מחיל אל חיל. הבטיחו לנשיא את מירב שיתוף הפעולה וגיבוי בכל פעליו ומעשיו לקידום הארגון.

 

הנשיא הודה למפקדים על הזכות שנפלה בחיקו ועל האמון הרב לה הוא זוכה. "להיות נשיא של ארגון בעל שם עולמי ששמו יצא לתהילה מקצה לקצה, זה מחייב. אעשה ככל יכולתי לקדם את הארגון בכל התחומים, ביכולת המבצעית והלוגיסטית, באפשרות לתת מענה לכל תרחיש ותרחיש, ושכל מתנדב ומתנדב ירגיש בארגון זק"א כמשפחה אחת גדולה".

 

יו"ר הארגון יהודה משי זהב, הודה במילים חמות לנשיא על הסכמתו להיכנס כממשיך דרכו של הנשיא הראשון איש החסד והנגיד מר מיכאל מירילשוילי, שהחזיק את הארגון בשנים האחרונות ולזכותו נזקפות הפעילות המבורכת של הארגון ומתנדביו בארץ ובעולם בשנים האחרונות, 'אתה הוא האיש הראוי לכהן כנשיא הארגון, ובשם מפקדי ואלפי מתנדבי זק"א אני מביע לך את תודתי והוקרתי על הסכמתך לשאת בעול. וכפי שאמרו המפקדים, גם מאתנו סגל המשרד תזכה לאמון ושיתוף פעולה מלא להצלחה בתפקידך הנעלה".

 

 

בהזדמנות זו הציג יו"ר הארגון את הרב צבי גלוק, מגדולי וחשובי העסקנים בארה"ב, שנכנס לתפקיד החדש כמנכ"ל זק"א ארה"ב. הרב צבי גלוק מסור בלב ובנפש לכל נושא של 'כבוד המת' בארה"ב וברחבי העולם, וזה אך טבעי שישמש כמנכ"ל זק"א ארה"ב. אנו תפילה שבעזרת הנשיא הרב מאיר גורביץ, יצליח המנכ"ל הרב גלוק להעלות את המשרד בארה"ב על דרך המלך שישמש כעוגן לפעילות החשובה של זק"א בארץ ובעולם, אמר יו"ר הארגון יהודה משי זהב.

 

בהמשך הערב התקבצו המפקדים והמשתתפים לערב של התעלות בשירה וזמרה ודבוק חברים בניצוחם של הזמרים: אברהמי רוט, דדי גראוכר, וילד הפלא אפרים מנת שהטיבו להלהיב את המשתתפים עד שעות הקטנות של הלילה.

 

 

לתמונות נוספות לחץ כאן