פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
אמבולנס זק"א חדש לירושלים

בטכס רב רושם הושק השבוע אמבולנס זק"א חדש למחוז ירושלים שנתרם ע"י הקהילה בניגריה. קהילה האוהדת ותומכת בישראל ופועלת רבות למענה.

מאת // אתר זק"א 13.05.2015

בטכס שהתקיים ברחבת העירייה בככר ספרא, השתתפו ראש העיר מר ניר ברקת, יו"ר ארגון זק"א יהודה משי זהב, נשיא הקהילה בניגריה מר חנוך אדבוייה, ציר ניגריה בישראל גב' פרנקי צ'יזו אוביאנרה, המשנה למנכ"ל משרד ראש הממשלה מר רן ישי, חברי מועצת העיר ירושלים, חברי הקהילה בניגריה ומתנדבי זק"א מחוז ירושלים.

 

ראש העיר מר ניר ברקת הודה בחום רב לקהילה בניגריה על תרומת האמבולנס לטובת העיר ירושלים, "ירושלים היא לא רק העיר המקודשת לכל הדתות, אלא היא מקור החלוציות וההתנדבות לכל מי שזקוק לעזרה וסיוע בארץ ובעולם, זה טבוע בדי. איי. אן של ירושלים. וככאלה הם מתנדבי זק"א, אני רואה אותם בכל אסון ואירוע טראגי, ראשונים להציל את מי שניתן להציל ולכבד את מי שנשאר כבר רק לכבד ללא הבדל דת גזע ולאום, וזו הזדמנות בשבילי להודות להם ולשבח אותם על הכבוד שהם מביאים לעם ישראל בכלל ולעיר ירושלים בפרט".

 

 

רן ישי המשנה למנכ"ל משרד ראש הממשלה, אמר בדברי ברכתו: "תרומת ארגון זק"א ומתנדביו לתדמית היפה של ישראל ברחבי העולם, לא תסולא בפז. כמות החשיפה בתקשורת העולמית על הפעילות ההומניטרית של זק"א ברחבי העולם מעמידה את מדינת ישראל במקום ראשון בהושטת יד לעזרה וסיוע לנזקקים ברחבי העולם".

 

יו"ר זק"א יהודה משי זהב הודה לתורמים הנכבדים על תרומת האמבולנס ובמיוחד לידיד זק"א מר רוני לוי שחיבר בין זק"א לקהילה בניגריה, ואמר: "תקוותנו שאמבולנס זה יעסוק אך ורק בהעברת יולדות לרגעים של שמחה, אך אין ספק שתרומת האמבולנס תסייע רבות למען תושבי העיר ירושלים".

 

 

 

 

"היופי שבהתנדבות, שהיא מפילה מחיצות, מחברת ומאחדת בין כל סוגי בני האדם. רק לפני כמה ימים חזרה המשלחת המשותפת של זק"א – איחוד הצלה מנפאל, מרחק של אלפי ק"מ. בהושטת יד ועזרה לנפגעי רעידת האדמה. היום הגיעו לישראל משלחת של הקהילה בניגריה, מרחק של אלפי ק"מ, כדי לתרום אמבולנס לעיר ירושלים לטובת הנזקקים. תרומת האמבולנס על ידי הקהילה בניגריה, היא רק תחילת הדרך של שיתוף פעולה בינלאומי לפעילות משותפת בסיוע הומניטרי".

 

בסיום הטקס התכבדו נשיא הקהילה בניגריה וראש העיר בגזירת סרט השקת האמבולנס החדש.

 

לתמונות נוספות לחץ כאן