פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
ערב גיבוש והודיה למתנדבי זק"א מחוז דרום

בדמייך חיי... אך ורק אצל ארגון זק"א ומתנדביו אפשרי לחוות אירועים הזויים בהם מעורבים שמחה ויגון גם יחדיו. ככזה היה אירוע מסיבת חנוכה למתנדבי זק"א מחוז דרום שהתקיים ביום רביעי, נר רביעי של חנוכה בחסות עיריית אשקלון

מאת // אתר זק"א 11.12.2012

מאות מתנדבי זק"א מחוז דרום ובני משפחותיהם התכנסו לערב של גיבוש והודיה על פעילותם הענפה בימי מבצע 'עמוד ענן', הן בהצלת חיים והן בטיפול ב'כבוד המת'. מתנדבי זק"א היו הראשונים שאצו וחשו לזירות האירועים בהם נפלו הטילים, מאזעקת 'צבע אדום' אחד למשנהו ותוך כדי סיכון עצמי לפעמים תחת אש ממש, טיפלו בפצועים ובנפגעי הלם כמו גם לצערנו באירוע הקשה בקרית מלאכי בו נהרגו שלשה אנשים. שבחים רבים הורעפו על ראשם של מתנדבי זק"א מפי גורמי החירום על מסירות נפשם ומקצועיותם הרבה.

 

 

רגילים אנו לראות את מתנדבי זק"א רצים למקומות שמטבע הדברים אנשים בורחים משם, ואילולא תמיכת בני המשפחה הרחבה, הדבר היה בלתי אפשרי. ולכן החליטו בארגון זק"א לקיים את הערב לכלל בני משפחת זק"א, כי להם מגיע התודה והברכה.

 

צילום: קובי הרשברג

 

מאות מתנדבים מבאר שבע, אופקים, שדרות, נתיבות, הפזורה הבדואית, קרית מלאכי, קרית גת, אשקלון, ניצנים, אשדוד, גן יבנה ועוד, התכנסו באולם המפואר לארוחת ערב חגיגית שנערכה בטוב טעם כיאה לימי החנוכה. במהלכו ברכו את המתנדבים והביעו את תודתם של תושבי הדרום, ראש עיריית אשקלון מר בני ועקנין, הרב ניסים חלפון המומנה להווי דתי, כמו גם ראשי ורבני הארגון.

 

דקות מצמררות ומרטיטות היו כשדוד אמסלם אביו של איציק אמסלם הי"ד שנהרג מנפילת הטיל בקרית מלאכי, כובד להדליק את נרות החנוכה, בשברון לב בירך את ברכת 'שעשה ניסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה'. ציבור המשתתפים בכו יחד איתו כשאמר בדברי תודתו: "אמנם בני איציק הי"ד לא זכה לנס, אבל מודה אני לה' על הניסים והנפלאות שהוא עושה עמנו בכל יום ויום". בחיבוק של חיזוק ועידוד שרו עמו הציבור את 'מעוז צור ישועתי' בניצוחו המרגש של 'זמר הבית' של זק"א שרוליק קלצקין.

 

צילום: קובי הרשברג

 

במהלך הערב העניקו מפקדי זק"א דרום לר' יהודה משי זהב יו"ר הארגון תעודת מיוחד בה חתומים כל מתנדבי זק"א מחוז דרום כהוקרה על התמיכה במתנדבים במהלך מבצע "עמוד ענן"

מרנין ושובה לב היה לראות את מאות ילדי מתנדבי זק"א, שמחים ועולזים למראה פעילות 'הקוסמים' בהופעה מיוחדת לכבודם, ובסיום הערב נסחבים עם כמות המתנות והממתקים שקבלו בערב המיוחד.

 

"תמיד חשנו וידענו שזק"א היא משפחה שהולכת אתך לאורך כל הדרך, בתמיכה ובעידוד ל'עבודת הקודש' הקשה, הערב ידעו זאת גם בני המשפחה הרחבה שלנו", אמרו מתנדבי זק"א שחזרו הביתה אחרי ערב ארוך, עייפים אך מרוצים. שבחים רבים הורעפו על הדובר והמפיק הבלתי נלאה מוטי בוקצ'ין על ההפקה המרהיבה, האווירה המשפחתית, ובדאגה לכל פרט ופרט ולכל אחד מבני המשפחה.

 

צילום: קובי הרשברג

לתמונות נוספות לחץ כאן