פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
מאות מתנדבי זק"א בערב של גיבוש חברים

מאות מתנדבי זק"א מכל רחבי הארץ התקבצו ובאו להם במוצש"ק פרשת שופטים ל'מלווה מלכה' של אהבת חברים וגיבוש מתנדבים, לערב של שירה והשתפכות הנפש בבוסתן ביתו של נשיא זק"א מר מאיר גורביץ שבסביון, בהשתתפות מיטב הזמרים

12.08.2013

בבחינת 'הנה מה טוב ומה נעים שבת מתנדבים גם יחד', וכהוקרה על הפעילות המבורכת ללא ליאות של המתנדבים במשך כל השנה בכלל וב'בין הזמנים' בפרט, בו פעלו מתנדבי זק"א ברחבי הארץ בהסברה מונעת, בהדרכה מקצועית במאות מוסדות וב-12 תחנות רענון שהוקמו בצפון ובדרום הארץ, ולצערנו גם באירועים טראגיים שקרו ב'בין הזמנים'. אירח מר מאיר גורביץ נשיא זק"א בביתו שבסביון מאות ממתנדבי זק"א מכל רחבי הארץ, ל'מלווה מלכה' ולערב של שירה ודיבוק חברים.

 

צילום: מנדי הכטמן - דוברות זק"א

 

בתחילה הערב סעדו המתנדבים 'מלווה מלכה' ולאחר מכן ישבו לקומזיץ חסידי עם הזמרים מרדכי בן דוד ורדיגר, בנו יידל ורדיגר, ישראל קלצקין, גדעון לוין. בדיבוק מתנדבים ובאהבת חברים 'כאיש אחד בלב אחד' שרו המתנדבים שירים של השתפכות הנפש ומלאי רגש עד לשעות הקטנות של הלילה. כשעל הקלידים ניגן אבי דרור.

 

מתנדבי זק"א שבדרך כלל נפגשים באירועים של הצלת חיים וכבוד המת נפגשו הפעם באירוע משמח של שירה ודיבוק חברים וחזרו לביתם בתחושה עילאית של אגירת כוחות רעננים להמשך עבודת הקודש.

 

צילום: מנדי הכטמן - דוברות זק"א

 

בסיום הערב ערכו המתנדבים מסיבת יום הולדת בהפתעה לדובר זק"א הנמרץ מוטי בוקצ'ין שיזם וארגן את הערב הנפלא למען המתנדבים.

 

לתמונות נוספות לחץ כאן