פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
אמבולנס זק"א חדש לבית שמש

בטקס רב רושם שהתקיים ברחבת עיריית בית שמש הושק השבוע אמבולנס זק"א חדש לסניף זק"א בית שמש. 

מאת // אתר זק"א 10.07.2014

בטקס שהתקיים ברחבת העירייה השתתפו הרב משה אבוטבול ראש העיר, ח"כ הרב דב ליפמן תושב העיר, עו"ד מתי חותה מנכ"ל העירייה, יו"ר זק"א יהודה משי זהב, מפקד זק"א בית שמש הרב אברהם קאפ, טפסר בכיר אלי פרץ ממ"ז כיבוי והצלה ירושלים, סנ"צ שלומי טולדנו מפקד משטרת בית שמש וסגנו רפ"ק שלומי בכר, יועצת ראש הממשלה לענייני חברה ורווחה ורד סוויד, רבני העיר, חברי מועצת העיר, תורמי האמבולנס הנכבדים ומתנדבי זק"א בית שמש.

 

 

היה זה סוריאליסטי כאשר במהלך נאום ראש העיר נשמעה אזעקת 'צבע אדום' ומשתתפי הטקס התבקשו להיכנס למרחב המוגן, ראש העיר הודה למתנדבים ולעומדים בראשם יהודה משי זהב ואברהם קאפ על העשייה המבורכת למען תושבי העיר בית שמש במהלך כל השנה. ואמר: "כמה אירוני שבמהלך טקס של ארגון זק"א נשמעת אזעקה הממחישה לנו את פעילותם החשובה של מתנדבי ארגון זק"א שברגע נהפכים חייהם משיגרה לחירום וכך בחזרה".

 

בסיום דבריו העניק ראש העיר תעודת "אות החסד" ליהודה משי זהב יו"ר זק"א בשם תושבי העיר בית שמש.

 

 

יו"ר זק"א יהודה משי זהב הודה לתורמים הנכבדים על תרומת האמבולנס, ואמר: "תקוותנו שאמבולנס זה יעסוק אך ורק בהעברת יולדות לרגעים של שמחה, אך אין ספק שתרומת האמבולנס תסייע רבות למען תושבי העיר בית שמש והסביבה".

 

אחד אחד הוזמנו התורמים הנכבדים של האמבולנס לבמה, שם העניקו להם ראש העיר ויו"ר זק"א 'תעודת הוקרה' על תרומתם החשובה לרכישת האמבולנס.

 

בסיום הטקס התכבדו התורמים, ראש העיר והנהלת זק"א לחתוך את סרט ההשקה.

 

 

לתמונות נוספות לחץ כאן