פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
שגרירת אוסטרליה בביקור במטה זק"א

שגרירת אוסטרליה בישראל הגב' אנדראה פאולקנר ערכה בסוף השבוע ביקור מיוחד במטה זק"א בירושלים, הביקור נערך במסגרת הרחבת הפעילות של 'היחידה הבינלאומית' של זק"א, בהקמת יחידות נוספות ברחבי העולם, ותיאום מול גורמי ממשל בעולם

מאת // אתר זק"א 10.03.2013

אל השגרירה נלווה גם מר עבדאללה עזאר, מנהל מחלקת אשרות הגירה ואזרחות בשגרירות אוסטרליה, ו'השגריר החרדי' באוסטרליה ר' אריאל נחום.

 

 

במפגש עם השגרירה השתתפו יהודה משי זהב יו"ר ארגון זק"א, מתי גולדשטיין מפקד היחידה הבינלאומית, דוד רוז מנהל קשרי חוץ, וחיים וינגרטן מנהל אגף המבצעים. במהלכו הוצג בפני המבקרים מצגת על הפעילות הנרחבת של 'היחידה הבינלאומית' של זק"א, המונה כיום ארבע עשר יחידות. כמו גם התוכנית להקמת יחידה נוספת באוסטרליה, והפעילות השוטפת בארץ.

 

 

בדברי ברכתה אמרה השגרירה: "ידעתי וראיתי את הפעילות של זק"א בארץ ובעולם, אבל לא הייתי מודעת על העוצמה וכמות האירועים בהם הארגון מטפל, אתם הפנים היפות של מדינת ישראל". הביעה התפעלות מהיקף הפעילות ויכולת המבצעית והלוגיסטית של זק"א להיות החלוצים בכל אסון ברחבי העולם. הודתה על הרעיון והיוזמה בהקמת יחידה באוסטרליה, הבטיחה לעשות חיבור ותיאום עם גורמי החירום וההצלה באוסטרליה. "דלתי תהיה תמיד פתוחה בפניכם" סיימה השגרירה את ביקורה.