פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
יהודה משי זהב יו"ר זק"א נבחר לאיש השנה של הארגון הבינלאומי 'ליונס'

בטכס צנוע שהתקיים בבית 'יד לבנים' ברעננה הוענק תעודת 'איש השנה והמופת' לשנת 2014 של הארגון הבינלאומי 'ליונס' ליו"ר ארגון זק"א יהודה משי זהב

מאת // אתר זק"א 08.08.2014

בנוסף ליו"ר זק"א נבחרו לאנשי המופת של שנת 2014 גם מר יוסי אלפי, מר יעקב בודו , גב' צופית גרנט , וח"כ עמרם מצנע.

 

טקס אנשי המופת נערך בסגנון חיים שכאלה, את יוסי אלפי הפתיע שלמה בר שביט, את יעקב בודו הפתיע יענקלה בן סירה, את צופית גרנט הפתיע מורתה כשהייתה בת 14, את עמרם מצנע הפתיעה ידיד ממיאמי, ואת יהודה משי-זהב הפתיעה רב טפסר שחר אילון שפיקד בעבר כמפקד משטרה על הרבה הפגנות בהם השתתף והוביל יהודה משי זהב בעברו הרחוק.

 

 

 

כיבדו את הטקס בנוכחותם ראש עיריית רעננה מר זאב ביילסקי, סגנית ראש העירייה גב' רונית וינטראוב, ונציב המחוז ליון רמי אפרתי, מר ריק קפלן מנכ"ל IBM שקיבל מגן על תמיכתו בארגון.

 

ארגון ליונס הינו ארגון לפעילות התנדבותית-חברתית, הפועל לטובת הקהילה. ופועל במסגרת הארגון הבינלאומי של מועדוני הליונס הכולל כ-1.350,000 חברים המאוגדים בכ-42,000 מועדונים ב-206 מדינות רחבי תבל. סיסמתו העולמית היא: "לשרות אנו" -  WE SERVE. מטרות הליונס הם: ליטול חלק פעיל בחיי הקהילה ולהגיש עזרה לנזקקים. לאחד חברים בקשרי ידידות, חברות והבנה הדדית. לטפח את רוח ההתנדבות לשמה כתרומה לקהילה. בארגון הליונס בישראל פעילים כ- 950 מתנדבים החברים ב-31 מועדונים ברחבי הארץ.

 

 

בתעודת ההוקרה שהוענקה נאמר: "יהודה משי זהב מנכ"ל זק"א איש המופת ליונס ישראל 2014, על שנים של עשייה, על שנים של השקעה, הוקרה היא מילה קטנה להערכה כה גדולה. על החתום: רמי אפרתי נציב ליונס ישראל, מרים קרופקין יו"ר הוועדה הארצית אנשי השנה והמופת".

 

 

 

בדברים נרגשים הודה יו"ר זק"א יהודה משי זהב לארגון ליונס על הבחירה, 'אני רק עומד בראש הארגון, אבל שותפים איתי לעבודת הקודש אלפי חבריי המתנדבים וההוקרה היא להם המתנדבים הפועלים ללא לאות למען הצלת חיים ומתן כבוד למת בארץ ובעולם. ההכרה וההוקרה נותנים לנו רוח גבית להמשך עבודת הקודש למען הכלל והפרט'.