פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
התכנסות של ועד רבני זק"א

ועד רבני זק"א בנשיאותו של הגאון הרב אביגדור נבנצאל שליט"א התכנסה השבוע לישיבה מיוחדת יחד עם הנהלת זק"א כדי לדון על כמה נושאים העומדים על הפרק

מאת // אתר זק"א 05.12.2012

בישיבה שהתקיימה בביתו של הרב נבנצאל ברובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים, השתתפו: יו"ר ועד רבני זק"א הרב יעקב רוז'ה, הרב משה ראוכברגר, הרב חיים דביר, הרב יהושע הרשקוביץ, יו"ר הארגון יהודה משי זהב, מ"מ מנכ"ל הארגון דב ויסנשטרן, מזכיר ועד הרבנים הר"ר מאיר אקר.

 

 

 יו"ר הארגון יהודה משי זהב נתן סקירה על הנעשה בארגון, סיכם את פעילות המתנדבים במבצע 'עמוד ענן', בחירת מר מאיר גורביץ כנשיאה החדש של הארגון, קבלת החלטת הקבינט הכלכלי-חברתי לאיגום משאבים לזק"א, ופעילות הארגון בארץ ובעולם.

 

מזכיר ועד הרבנים, הר"ר מאיר אקר העלה שורה של שאלות הלכתיות אקוטיות, המתבקשות מפעילות המתנדבים, הרבנים דנו ארוכות בשאלות, והנחיות מפורטות יוצאו בקרוב למתנדבים.

 

 

כמו כן הוחלט על הוצאת חוברת שבו ירוכזו כל ההלכות הבסיסיות הנדרשות לידע של מתנדב זק"א, החוברת תשמש כבסיס לחלק ההלכתי הנלמד בקורסי זק"א – חסד של אמת שתחייב כל מתנדב ומתנדב. יו"ר ועד הרבנים הרב רוז'ה ירכז את הנושאים ויעבירם לעיונם של חברי ועד הרבנים לפני ההוצאה לאור.

 

 

לתמונות נוספות לחץ כאן