פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
גיבורים בעקבות המכבים 3

תחת הכותרת: "גיבורים בעקבות המכבים 3" ערכו זו שנה שלישית, 'יחידת הג'יפים' של ארגון זק"א ובהשתתפות עשרות רבות של מתנדבי זק"א יום של כיף והנאה לילדים בעלי צרכים מיוחדים המטופלים בארגון 'חברים לרפואה'

מאת // אתר זק"א 04.12.2013

עשרות מתנדבי זק"א בעלי רכב שטח הגיעו מכל הארץ למען המטרה החשובה, הכינוס נערך בתחנת הרכבת סמוך לראש העין שם המתינו לילדים ולמלווים של ארגון 'חברים לרפואה' 35 רכבי שטח שיצאו לטיול אתגרי מיוחד בהדרכתו המקצועית של המתנדב ואיש השטח דב כפיר. למרות הציפייה לגשמי ברכה התמזל מזלם של הילדים וזכו לקרני שמש מלטפות אשר ליוו אותם לאורך כשלוש שעות של מסלול מהנה מלא אתגרים וחוויות.

 

 

 

את המסע המרגש המפגין עוצמה של אהבה לילדים המוגבלים ארגנו חיים אוטמזגין מפקד היחידות המיוחדות של זק"א, מתנדבי זק"א שרון בפיקודו של ישראל גודלבסקי כשמסייעים בידם צוות הלוגיסטיקה של זק"א.

 

בתום המסלול חיכתה לילדים הפתעה נוספת, ארוחת ערב מפוארת ומגוונת תרומת מרכז האירועים 'לב האצולה' בצומת ירקונים, כמו גם מופע מוזיקלי וטכס הדלקת נרות חנוכה.

 

 

 

חיים אוטמזגין: "זו השנה השלישית שאנו שמחים לתת לילדים המיוחדים האלו את החוויה לה הם כה ציפו, הפעילות עם הילדים מחזקת אותנו למשך כל השנה ויותר מאשר אנו נותנים לילדים, אנו מקבלים מהם כוחות נפש ותעצומות".