פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
חדשות הארגון
עמוד מתוך: 8
ראשון | אחרון
מיין:
מאת // אתר זק"א 26.05.2022
פגישת עבודה מקצועית לחיזוק שיתוף הפעולה למען כבוד המת נערכה בלשכתו של מת״ח שדרות סנ״צ דביר ארובס עם הנהלת זק"א
מאת // אתר זק"א 16.05.2022
בטקס צנוע ומרגש שנערך בקבר רחל בהשתתפות מנכ"ל זק"א דובי ויסנשטרן, מפקד זק"א מחוז ש"י גיל ביסמוט, הנהלת זק"א, אישי ציבור ומשפחות התורמים, נחנך אמש אמבולנס זק"א למרחב שומרון במחוז ש"י.
מאת // אתי קצבורג - קול חי 20.11.2016
ערב שבת וירא יצאנו לבית משפחת אוירינג שבירושלים להכיר מקרוב אימפריית הכנסת אורחים ללא רישום, ללא תשלום ועם המון אהבת אדם • איך מתפעלים? כיצד מתמודדים? ואיך כולם נכנסים לסלון הזה? • ויש גם סיפורים מרתקים ואפילו הפי -אנד
מאת // אתר זק"א 22.08.2016
אחרי שנים של פעילות אינטנסיבית בעשיית 'חסד של אמת' שבק חיים והושבת האמבולנס של זק"א באילת. בימים האחרונים הוריד ארגון זק"א אמבולנס מחודש - שישרת את מרחב אילת.
מאת // אתר זק"א 27.05.2016
בפעם הראשונה בהסטוריה של הקהילה היהודית בלוס אנג'לס נערכה השנה הדלקת מדורת ל"ג בעומר במרכז העיר בבורלי הילס וזאת כהצדעה לפעילות ארגון זק"א ומתנדביו.
מאת // 24.05.2016
באיסטנבול שבטורקיה הסתיים הערב (שלישי) כנס בינלאומי בן יומיים אותו קיים האו"ם. הכנס, ראשון מסוגו, היה בסימן שיתוף פעולה הומניטרי בינלאומי לעולם טוב יותר, בהשתתפות נשיאי מדינות, נציגי מאות ארגוני סיוע, מכל רחבי העולם ובראשות מזכ"ל האו"ם באן קי-מון, שבאו ליטול חלק בכנס המקצועי בניסיון "להפוך את העולם לטוב יותר".
מאת // אתר זק"א 23.05.2016
בכנס הוקרה וערב ידידים למען ארגון זק"א שהתקיים בסוף השבוע במיאמי - פלורידה, בהשתתפות אורחי הכבוד מר בני גנץ ראש המטה הכללי של צה"ל לשעבר ויו"ר הארגון יהודה משי זהב, ואורחים חשובים נוספים ידידי הארגון במקום, שהתכנסו יחדיו למען זק"א
מאת // אתר זק"א 15.05.2016
יו"ר זק"א יהודה משי זהב יחד עם הגאון הרב חיים דביר מוועד רבני זק"א, ומזכיר וועד הרבנים הרב מאיר אקער ומתנדבים נוספים עלו לביתו של שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי לדון בשאלות העומדות על הפרק בענייני טיפול וקדושת המת, לאור שאלות שהועלו במשך השנים וחלקן קיבלו משנה תוקף בזמן האחרון.
מאת // אתר זק"א 17.03.2016
הרבנים הראשיים, שרים, חברי כנסת ואישי ציבור רבים הגיעו לברך ולהביע את הוקרתם למתנדבי זק"א * ארגון זק"א לא צריך פרסום, עצם קיומו של הארגון הוא קידוש ה' בכל רחבי העולם, אמר שר הבריאות * שי אישי ויוקרתי חולק למתנדבים * 18 מתנדבים זכו בכרטיסי טיסה למגוון יעדים בעולם
מאת // אתר זק"א 17.03.2016
(דברי השר לבטחון פנים ח"כ גלעד ארדן בכנס מתנדבי זק"א 15.3.16)
מאת // אתר זק"א 03.02.2016
בהמשך להכרה בארגון זק"א במעמד של גוף מייעץ ומשקיף רשמי של האו"ם. ולראשונה השתתפות של זק"א בכנס בינלאומי של האו"ם בז'נבה תחת הכותרת: שותפות בין ארגונים הומניטריים למוכנות לאסון רב לאומי. הוכר ארגון זק"א כחבר בארגונים בינלאומיים נוספים, כגון: 'האינסראק' (INSARAG) וארגון הבריאות העולמי.
מאת // אתר זק"א 02.02.2016
לראשונה ארגון זק"א משתתף כגוף מייעץ ומשקיף רשמי בכנס של האו"ם. כשבוע לאחר ההכרה של האו"ם בארגון זק"א במעמד של גוף מייעץ ומשקיף רשמי באו"ם, הוזמן ארגון זק"א להשתתף בכנס של האו"ם בז'נבה תחת הכותרת: שותפות בין ארגונים הומניטריים למוכנות לאסון רב לאומי.
מאת // אתר זק"א 27.01.2016
בישיבה של ועדת האו"ם לארגונים בלתי ממשלתיים שהתקיימה ביום שלישי בערב, התקבלה החלטה פה אחד להכיר בארגון זק"א כגוף מייעץ ומשקיף רשמי באו"ם.
מאת // אתר זק"א 18.01.2016
בערב מיוחד התכנסו ביום שני (18.1.16) עשרות רבות של מתנדבי זק"א מרחב נגב ובנות זוגם לערב של הוקרה על פעילותם הענפה, הן ב'הצלת חיים' והן בטיפול ב'כבוד המת'. ולגיבוש ועידוד ומילוי אנרגיות חדשות להמשך עבודת הקודש עם דגש מיוחד על נשות המתנדבים שתומכות בזמנים קשים כאשר חוזרים מזירות אסון.
עמוד מתוך: 8
ראשון | אחרון
מיין: