פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
חובת הכלל למען הכלל - שבוע אחד כולנו זק"א
מאת // ארגון זק"א 05.09.2022

לאתר את הנעדר ולכבד את הנפטר ולהביאו לקבורה – עכשיו זה תלוי בך ובתרומתך


זק"א –איתור חילוץ והצלה, זק"א השם שאומר הכל.

 

בשנים האחרונות רבו מקרי היעדרות שאין להם פתרון, יחד עם זאת האוכלוסייה בישראל גדלה, לצערנו יחד עם זאת גדל באופן משמעותי הטרגדיות שהדבר שמנחה אותנו בזה כבוד המת וחסד של אמת.

 

לשם כך, אנחנו בזק"א יוצאים כעת בקמפיין למען הרחבת ההתנדבות, הן להקמת יחידות איתור נעדרים מקצועיות נוספות והן הקמת צוותים נוספים לפעילת חסד של אמת עקב ריבוי המקרים שבהם צריכים וחייבים לשמור על כבוד המת, וזה תלוי בך ובתרומתך.

 

 

בהקמת היחידות החדשות לאיתור נעדרים, ישנה השקעה הדורשת הון רב לצורך פיתוח חדשני עם מיטב הטכנולוגיה הקיימות בקרב שירותי הביטחון העולמיים, שאיפתנו להביא לכך שלא יחזור על עצמו אפילו פעם אחת נוספת מצב שבו יש נעדר שלא אותר, וכל זה תלוי בך ובתרומתך.

 

יחידות המיוחדות של זק"א משתתפים בפעילויות אלו בארץ ובעולם מתחילת הקמתה של זק"א, לפני יותר משלושה עשורים.

 

זק"א פועלת שלא על מנת לקבל פרס ואינה גובה תשלום כלל וכלל על פעילותה, בין בכבוד המת, בין באיתור נעדרים, בין אם זאת תהיה המחלקה המשפטית למען כבוד המת המונה 74 עורכי דין הזמינים בכל רגע נתון. משלחות חילוץ, יחידת הצוללנים, רחפנים, ג'יפים, אמבולנסים, כלבנים, אופנועים ועוד... כל זאת ללא תשלום.

 

פעילויות אלו ממומנת בעיקר מכספי תרומות, אין אנו מבקשים כעת תרומה על הפעילות השוטפת, אנו חייבים אותך איתנו שותף של אמת למען הגדלה והפיתוח של המפעל האדיר הזה.

 

לאתר את הנעדר ולכבד את הנפטר ולהביאו לקבורה – עכשיו זה תלוי בך ובתרומתך


לתרומה