פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
שוב זק"א בשלישייה המובילה

כמידי שנה גם השנה נבחר ארגון זק"א בשלישייה הראשונה ברשימת הארגונים האהודים ביותר בישראל.

מאת // אתר זק"א 28.11.2016

לקראת כנס שדרות לחברה שייערך השבוע פרסם העיתון ידיעות אחרונות סקר שנערך לקראת הכנס ובו נבדק מדד האהדה של הציבור הישראלי לגופים לשנת 2016. מהסקר שנערך ע"י מכון רותם עולה שארגון זק"א בפעם החמישית ברציפות נמצא בשלישייה המובילה עם 88.7% ברשימת הארגונים האהודים ביותר בישראל.

 

מהסקר שערך מכון רותם עולה שהמגמה של השנים האחרונות נשמרת בצמרת כאשר הגופים האהודים ביותר בחברה הישראלית הם צה"ל עם ציון ממוצע של 91%, אחריו נמצאים מד"א 90%, וזק"א 88.7%

 

*יהודה משי זהב יו"ר זק"א:* "הסקר הוא ביטוי לעבודת הקודש של המתנדבים הפועלים ללא ליאות להציל את מי שניתן להציל ולכבד את מי שנשאר כבר רק לכבד. על היותם החלוצים לפני המחנה באירועי שגרה כבחירום בארץ ובעולם לעזור ולסייע.

 

אשרי המתנדבים הזוכים לקדש שם שמים בארץ ובעולם".

 

 

 

כתבות נוספות
לקראת כנס שדרות שייערך בשבוע הבא מתפרסם היום (ידיעות אחרונות 21.11.14) מדד האהדה של הציבור הישראלי לגופים ולמגזרים לשנת 2014. כ-500 נשאלים דירגו את מידת חביתם על פי סולם של 1-5. המטרה: לבדוק את מידת האהדה שהציבור רוחש למגזרים, לבעלי תפקידים ולגופים שונים בארץ. את הסקר ביצע מכון TRI מחקרים אסטרטגיים.
לקראת כנס שדרות שייערך השבוע מתפרסם היום (ידיעות אחרונות 22.11.15) מדד האהדה של הציבור הישראלי לגופים ולמגזרים לשנת 2015. כ-500 נשאלים בני 18 ומעלה דירגו את מידת חיבתם על פי סולם של 1-5. המטרה: לבדוק את מידת האהדה שהציבור רוחש למגזרים, לבעלי תפקידים ולגופים שונים בארץ. הסקר נערך על ידי ד"ר אריה רותם.