פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
אופנוע זק"א הושק לעילוי נשמת 45 הרוגי אסון מירון ז״ל

בטקס מרגש שהתקיים במטה ארגון זק״א הושק אופנוע חדש ליחידת האופנועים של זק״א בעזרתם של ידידי הארגון פרופ׳ סולי ואורלי דרימן ולעילוי נשמת 45 הרוגי אסון מירון ז״ל.

מאת // אתר זק"א 06.10.2022

הטקס נערך בהשתתפות: מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן, ראש אג״מ זק״א חיים וינגרטן, התורמים הנכבדים פרופסור סולי ואורלי דרימן, מתנדב זק״א יוסי קסוטו וצוות המטה.

 

האופנוע נתרם ע״י מספר שותפים בתוכם המתנדב יוסי קסוטו שהביא חלק מהתרומה לעילוי נשמת אימו. פרופסור סולי ואורלי דרימן שתרמו חלק חשוב מהאופנוע, עוד השתתפו עשרות תורמים שלקחו חלק ושותפות ברכישת האופנוע אשר יוצב בעיר ירושלים ויפעל בהצלת חיים וחסד של אמת עם מיטב הציוד הרפואי וציוד טיפול בכבוד המת.

 

 

 

דובי ויסנשטרן מנכ״ל זק״א: ״האופנוע ניתן למתנדב מצטיין יוסי קסוטו אשר בשנים האחרונות יצא לעשרות מקרים קשים והציל חיים, רק לפני כחודש וחצי בפיגוע בעיר העתיקה סמוך לכותל יוסי הגיע כונן ראשון והציל את חייהם של האב ובנו שנורו ע״י מחבל כשיצאו מתפילה בכותל. האופנוע המצויד במיטב הציוד הרפואי המתקדם יציל חיים, לזכרם של הרוגי אסון מירון, בתפילה ובתקווה שיגיע רק לאירועים שמחים.״

 

התורמים הנכבדים פרופסור סולי ואורלי דרימן התכבדו בגזירת הסרט והענקת המפתח למתנדב יוסי, פרופ׳ סולי אמר: ״אנו גאים להיות שותפים בפרויקט חשוב זה עם ארגון זק״א שמתנדביה עושים הכל ונותנים מעצמם למען האחר בהצלת חיים ובכבוד המת ובעיקר חיבור של כל חלקי העם. מדובר ביוזמה מבורכת של העמדת כלי אשר יציל חיים ויעשה חסד של אמת בעיר ירושלים - 'ירושלים הבנויה כעיר שחוברה לה יחדיו'."