פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
46 מתנדבים חדשים הצטרפו לזק"א מרחב שפלה

בטקס רשמי שהתקיים השבוע בפלמחים, בהשתתפות מפקדי משטרת מחוז מרכז, צורפו ארבעים וששה מתנדבים חדשים לארגון זק"א מרחב שפלה בפיקודו של מנדי חביב

מאת // אתר זק"א 08.08.2012

46 המתנדבים התקבלו לארגון לאחר שסיימו בהצלחה את קורס זק"א שכלל חודשים ארוכים של הכשרה ולימוד מקיף עיוני ומעשי בנושא זיהוי מקצועי והלכתי שנועד להכשיר אותם לפעולות הארגון.

צילום: דוברות זק"א

 

"בימים שבהם הציבור החרדי מושמץ על רקע השתמטות משירות ונשיאה בנטל, אני קורא לכם, התגייסו למשטרה. לא רק כמתנדבים אלא כשוטרים מן המניין". את הדברים אמר מפקד מרחב שפלה תת ניצב שמעון בן הרוש בטקס. אני גאה לראות את ההיענות והנכונות שלכם להתנדב ולתרום מעצמכם למען החברה בישראל" אמר בן הרוש והוסיף כי במשטרה רואים חשיבות בגיוס חרדים לשורותיה והיא עושה מאמצים רבים לשילוב חרדים בשירות המשטרתי.

מי שזכה לשבחים רבים במהלך האירוע הוא מנדי חביב מפקד זק"א מרחב שפלה שעמל רבות להצלחת הקורס. "הרבי מליובאוויטש מסביר שהבחירה האמיתית של ה' בעם ישראל היא דווקא בגוף", אמר חביב בטקס, "ישנם ארגונים רבים הדואגים לנשמה, כמו בתי חב"ד הפזורים בעולם, אולם זק"א הוא הארגון היחיד שמתעסק בהיקפים כאלו עם הבחירה האמיתית של בורא עולם – הגוף הקדוש של היהודי", אמר מנדי חביב בדבריו בטכס.

צילום: דוברות זק"א

 

בהמשך הטקס נשאו דברים: רב מחוז מרכז רב-פקד הרב אשר מלמד, קצין מתנדבים רב פקד ר. סולמה, מפקד מחוז מרכז בזק"א רב פקד משה גמרו ודובר זק"א מוטי בוקצ'ין.

את האירוע הנחה הרב שניאור חביב ובסיומו חולקו תעודות וציוד אישי למתנדבים החדשים.

צילום: דוברות זק"א

 

צילום: דוברות זק"א