פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
הצלחה כבירה למבצע "עד דלא ידע אבל עד הכביש"
עשרות אלפי מעטפות עם שוברים חתומים על ידי הורים המאשרים שילדם לא נגע השנה בפורים בנפצים, במשחקים המסכנים חיי אדם ושמרו על כללי הבטיחות בכביש, הגיעו עד כה ללמטה המבצעים של ארגון זק"א, ועדיין זרימת המעטפות נמשכת
מאת // אתר זק"א 04.03.2010
בימים הקרובים תיערך ההגרלה על מאות פרסים יקרי ערך מתנת נותני החסות,

המבצע ומסע ההסברה המונעת שנערך ע"י ארגון זק"א בשיתוף רשת קו עיתונות דתית זכה להצלחה מעל למשוער והתקבל בברכה ובאהדה רבה ע"י המחנכים ומנהלי בתי הספר ותלמודי התורה. עשרות מוסדות חינוך אף ערכו כנסי הסברה לתלמידים שבמסגרתם הופיעו מתנדבי זק"א ונציגי מאוחדת בפני התלמידים בליווי מצגת תמונות על הסכנות הכרוכות בנפצים ודרכי זהירות בכביש בחג הפורים.

פעילות סיירת הבטיחות של זק"א

"אין ספק שבזכות פועלכם הצלחנו להטמיע בתלמידים את הסכנות הכרוכות וגם לאתגר אותם בקיום ההוראות החד משמעיות על איסור השימוש בנפצים" אמרו המחנכים.

בנוסף סיירת הבטיחות של מתנדבי זק"א שעברו בערים החרדיות "ותפסו" על חם ילדים ששמרו על כללי הבטיחות בחג הפורים חלקו מאות פרסים מתנת מלכות וקסברגר וגל פז.

פעילות סיירת הבטיחות של זק"א

ישראל גודלבסקי מפקד זק"א שרון ורכז הפרויקט , אמר "כאבא לילדים ראיתי חשיבות רבה לקחת חלק פעיל בפרויקט מעבר לפעילות השותפת של זק"א, ראיתי לנכון להפעיל עשרות מתנדבים בחג הפורים עצמו, ובכך לעשות את המקסימום למנוע אסונות"

ארגון זק"א ימשיך גם להבא להוביל מבצעי 'הסברה מונעת' למניעת סיכונים, כי אין כמו מתנדבי "ההצלה מהירה" של ארגון זק"א היודעים את התוצאות הכואבות של ההשתובבות לרגע.

פעילות סיירת הבטיחות של זק"א

לתמונות נוספות לחץ כאן