פנייתך התקבלה
בהצלחה
הרשמה לניוזלטר
אני מסכים לתנאי התקנון
דבר יו"ר זק"א
יו"ר זק"א - יהודה משי זהב


הם עושים את עבודת הקודש הקשה בשטח בשביל כולנו, אנחנו ניתן להם את הכלים ובכך נהיה שותפים בפעילות.ארגון זק"א מאגד תחת קורת גג אחד מתנדבים דתיים ושאינם דתיים, יהודים ולא יהודים, בדואים, דרוזים, צ'רקסים ומוסלמים. הנקראים לאלפי אירועים בעשרות אלפי שעות התנדבות ומבצעים את עבודת הקודש בשקט נפשי ובגבורה עילאית. מתוך יחס של קדושה לכל אדם.

 

מתנדבי זק״א הם חיילים בחזית בלתי צפויה, אין להם את הפריבילגיה לנוח על זרי הדפנה. תמיד בהיכון תמיד במצב הזנקה, דרוכים ומוכנים להקפצה לכל זירת אירוע, שגרה כבחירום, אם זה אסון טבע או פיגוע טרור ביום או בלילה בארץ או בעולם. מתנדבי זק״א אצים ורצים למקומות שמטבע העולם אנשים בורחים משם, לתוך האש לתוך התופת, תוך התמודדות עם מצבים מראות ומחזות קשות מנשוא, לעזור ולסייע להציל את מי שניתן להציל ולכבד את מי שנשאר כבר רק לכבד. וזאת ללא הבדל דת גזע ומין, כפי שכתוב בתורה: 'בצלם אלוקים ברא אותו', לא כתוב יהודי או שאינו יהודי, כל אדם באשר הוא נברא בצלם אלוקים.

 

בנוסף ארגון זק"א חרט על דגלו את הערך המוסף של אחדות העם כחלק ממטרות הארגון, לקרב לבבות, לאחד בין בני אדם ולקדש שם ישראל בעולם כולו.